به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پیگیری مسائل و مشکلات مردم استان بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود. وی با اشاره به پروژه‌های مهم استان بوشهر اضافه کرد: پروژه فاضلاب محلات جنوبی بوشهر از جمله مواردی است که بنده به صورت جدی آن را دنبال می‌کنم. […]

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پیگیری مسائل و مشکلات مردم استان بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.

وی با اشاره به پروژه‌های مهم استان بوشهر اضافه کرد: پروژه فاضلاب محلات جنوبی بوشهر از جمله مواردی است که بنده به صورت جدی آن را دنبال می‌کنم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاکنون چندین بار از محلات جنوبی و وضعیت فاضلاب آن بازدید داشته ام و از نزدیک گرفتاری و مشکلات مردم را مشاهده کرده ام.

وی با اشاره به پیگیری این موضوع در سطح ملی خاطرنشان کرد: هفته گذشته نیز از معاون عمرانی وزیر کشور خواستم برای اطلاع از وضعیت وخیم فاضلاب از این مناطق بازدید کند.

جمیری افزود: در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه از ایشان درخواست کردم که برای به جریان افتادن پروژه فاضلاب بوشهر و تأمین اعتبار مورد نیاز به مصوبه کمیسیون ماده ۲۳ کمک کند. ایشان در این خصوص نگاه مثبتی داشتند و قول دادند که همکاری کنند.

وی تصریح کرد: به دلیل شرایط ویژه ای که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی سال‌های گذشته با آن مواجه بوده، این دانشگاه با حجم انبوهی از بدهی و کمبود منابع برای تأمین تجهیزات، اقلام مصرفی و پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارکنان روبرو شده است.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس ادامه داد: در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست کردیم که در پرداخت بودجه مورد نیاز وزارت بهداشت برای رسیدگی به وضعیت دانشگاه علوم پزشکی تسریع شود.

وی اضافه کرد: الحمدلله در روزهای گذشته بودجه خوبی به وزارت بهداشت تزریق شده و برای تأمین بودجه موردنیاز استان با وزارتخانه رایزنی خواهیم کرد.