به گزارش خبرگزاری مهر، پس از لغو نمایشگاه کتاب تهران در اردیبهشت ماه سال جاری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به‌دنبال راهی برای حمایت از ناشران و بازار کتاب کشور بود و با استفاده از تجربیات حضور در نمایشگاه‌های مجازی برگزار شده توسط دیگر کشورها، نظیر نمایشگاه بزرگ کتاب فرانفکورت که به‌صورت مجازی برگزار شد، […]

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از لغو نمایشگاه کتاب تهران در اردیبهشت ماه سال جاری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به‌دنبال راهی برای حمایت از ناشران و بازار کتاب کشور بود و با استفاده از تجربیات حضور در نمایشگاه‌های مجازی برگزار شده توسط دیگر کشورها، نظیر نمایشگاه بزرگ کتاب فرانفکورت که به‌صورت مجازی برگزار شد، تصمیم بر برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی گرفت. انتشارات پژوهشگاه با حضور در این رویداد فرهنگی همچون گذشته حمایت خود را از این طرح اعلام کرد.

انتشارات پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با شرکت در فرایند نوین فروش الکترونیک آثار خود را با ۲۰ درصد تخفیف در این نمایشگاه ارائه خواهد کرد.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول بهمن ماه، ۹۹ آغاز به‌کار خواهد کرد و تا ششم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

پیش از این شرایط و ضوابط خرید کتاب در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، از سوی مؤسسه‌ی خانه کتاب و ادبیات ایران اعلام شده است.